Informace pro poskytovatele informačního systému CYGNUS

Informace pro poskytovatele sociálních služeb v Ústeckém kraji.

Na základě jednání se společností IReSoft, s.r.o. bylo dohodnuto bezplatné upgradování informačního systému pro sociální služby CYGNUS a CYGNUS 2 uživatelům tohoto systému v Ústeckém kraji, kteří se zapojí do pilotního sběru dat pro potřeby realizace individuálního projektu QUALITAS PRO PRAXIS 2. Pro realizaci upgradu osloví poskytovatel svého kontaktního pracovníka společnosti IReSoft, s.r.o.
Karty služeb budou postupně po připomínkování uveřejňovány a upgrady připravovány na základě stanoveného harmonogramu realizace projektu.

Ing. Dagmar Vávrová
garant klíčové aktivity

V Ústí nad Labem, dne 30.06.2017

Mapa stránekVytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku Sociální služby ÚK » Aktuality » Informace pro poskytovatele informačního systému CYGNUS | Sociální služby ÚK