Úvod Sociální služby Služby pro rodiny Protidrogová prevence Odkazy Druhy služeb Aktuality Nová stránka

Vážení poskytovatelé sociálních služeb,

z důvodu opakujících se dotazů k Výzvě k podávání žádostí do základní sítě kraje – srpen 2016 Vám sdělujeme následující:

1. Pokud sociální služba nemění údaje uvedené v aktuálně platné základní síti kraje, poskytovatel nepodává žádnou žádost (žádost o zařazení sociální služby do základní sítě kraje, žádost o změnu průměrných přepočtených úvazků) do základní sítě kraje. Údaje o sociální službě se automaticky překlápí do dalšího období.

1. Vyjádření obce k potřebnosti sociální služby v regionu se dokládá pouze k žádosti o zařazení sociální služby do základní sítě kraje. K žádosti o změnu průměrných přepočtených úvazků se vyjádření obce nedokládá.

1. Byla zpracována definice pojmu průměrného přepočteného úvazku sociální služby pro potřeby aktualizace základní sítě kraje.

Definici pojmu naleznete zde:

Bc. Veronika Marková

Odbor sociálních věcí

samostatný referent

Krajský úřad Ústeckého kraje

Velká Hradební 3118/48

400 02 Ústí nad Labem

Tel.:  +420 475 657 923

e-mail: markova.v@kr-ustecky.cz

www.kr-ustecky.cz

Mapa stránekVytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku Sociální služby ÚK » Aktuality » Opakující se dotazy k Výzvě k podávání žádostí do základní sítě kraje VIII 2016 | Sociální služby ÚK