Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace

Název zařízení:Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace
Adresa:Mládežnická 1753, Jirkov, 431 11 Jirkov 1
Poskytuje od:01.01.2007

Druh službyDomovy pro seniory

» počet lůžek: 94

Domov pro seniory Mládežnická

Služba se poskytuje nepřetržitě. Pobytové zařízení sociálních služeb je určeno pro osoby nad 65 let. Poskytujeme celoroční ubytování, stravování a komplexní individuální péči. Služby poskytujeme uživatelům, kteří nemohou z objektivních důvodů setrvat ve svém přirozeném prostředí domova a jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Klademe důraz na komplexní situaci uživatele, která odráží a zohledňuje všechny složky jeho osobnosti, jeho potřeby a přání. Základem našich služeb je individuální plánování.

Ubytování nabízíme v jedno nebo dvoulůžkových bezbariérových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Zajišťujeme 24 hodinovou 7 denní ošetřovatelskou péči prostřednictvím týmu registrovaných zdravotních sester a kvalifikovaných sociálních pracovníků a pracovníků v sociálních službách.  2x týdně dochází do zařízení praktický lékař a 1x měsíčně odborní lékaři (kožní a psychiatr).

Stravování je zajištěno 6x denně. Na skladbu stravy dohlíží nutriční terapeut, lze individuálně upravit. Nabízíme bohatý výběr  volnočasových a doplňkových aktivit, aby klienti mohli trávit svůj volný čas aktivně. Domov pro seniory je otevřené zařízení. Klient ho může kdykoliv opustit na jakoukoliv dobu. Návštěvní hodiny jsou doporučené v čase od 9 do 19 hodin, avšak po domluvě je možné klienty navštívit kdykoliv.

Bližší informace na www.meussj.cz

Mapa stránekVytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku Sociální služby ÚK » Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace | Sociální služby ÚK