Úvod Sociální služby Služby pro rodiny Protidrogová prevence Odkazy Druhy služeb Aktuality Nová stránka

Městský ústav sociálních služeb, příspěvková organizace

Název zařízení:Městský ústav sociálních služeb, příspěvková organizace
Adresa:U Dubu 1562, 431 11 Jirkov
Poskytuje od:01.01.2013

Druh službyDomovy se zvláštním režimem

• Osoby s chronickým duševním onemocněním - CELKEM

Domov se zvláštním režimem U Dubu

Služba se poskytuje nepřetržitě. Služba je určena osobám starším 50 let, které mají sníženou soběstačnost z důvodu stařecké demence, Alzheimerovy demence a jiných typů demence a jsou plně odkázáni na pomoc druhé osoby. Dále i pro osoby částečně či plně zbavené způsobilosti k právním úkonům.

Poskytujeme celoroční ubytování, stravování a komplexní individuální péči. Bydlení nabízíme v chráněném i volném režimu.

Výhodou našeho zařízení je, že umožňuje bydlení, stravování, zprostředkování lékařské péče, rehabilitaci, sociální služby, individuální péči a aktivní využití volného času pro jednotlivce i partnerské dvojice.

Respektujeme jejich zvyklosti a umožňujeme jim individuální způsob života tak, aby služba poskytovala jen nezbytnou podporu v oblastech, kde ji klient nejvíce potřebuje a chce ji přijímat. Usilujeme o pozitivní změnu v životním způsobu tak, aby se předcházelo jejich vyloučení ze společnosti.

Více na www.meussj.cz

Mapa stránekVytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku Sociální služby ÚK » Městský ústav sociálních služeb, příspěvková organizace | Sociální služby ÚK