Žádost o spolupráci - vytipování pracovníků

Vážená paní,

Vážený pane,

dovoluji si Vás požádat o spolupráci při vytipování 2 pracovníků zajišťujících agendu k procesu střednědobého plánování na krajské úrovni, tj. tvorba střednědobého a akčního plánu rozvoje sociálních služeb Ústeckého kraje, vyhodnocování těchto dokumentů, spolupráce při aktualizacích základní a rozvojové sítě sociálních služeb, metodické vedení vedoucích pracovních skupin v regionech a koordinátorů plánování na obcích, komunikace s poskytovateli sociálních služeb a zástupci obcí aj.

V současné době poptáváme 2 pozice:

-        na hlavní pracovní poměr na dobu určitou po dobu rodičovské dovolené (1 úvazek)

-        na dohodu o pracovní činnosti na cca 0,5 úvazku

Dále máme neobsazenou pozici finančního manažera celkem na 1 úvazek rozdělený mezi projekt POSOSUK 2 (0,7 úvazku) a POSOSUK 4 (0,3 úvazku).  Jedná se o projekty z Operačního programu Zaměstnanost.

Bližší podmínky ráda sdělím na tel.: 475 657 494 či e-mailu: vlasakova.i@kr-ustecky.cz

Děkuji a přeji hezký den

Ivana Vlasáková

Mgr. Ivana Vlasáková