Bezplatný informační seminář

Vážení,

dovolte mi, abych Vás jménem Eurocentra Ústí nad Labem a Centra pro regionální rozvoj České republiky pozvala na bezplatný informační seminář v rámci cyklu Dotace (nejen) pro obce k aktuálním výzvám IROP, který se uskuteční ve čtvrtek 18. 8. 2016 na Krajském úřadě Ústeckého kraje (v budově A – v sále č. 208), Velká Hradební 48, Ústí nad Labem.

Tento seminář se bude věnovat oblastem podpory Integrovaného regionálního operačního programu (IROP), konkrétně aktuálním výzvám č. 38: Rozvoj infrastruktury komunitních center a č. 39: Rozvoj infrastruktury komunitních center v sociálně vyloučených lokalitách.

Registrovat se na tento seminář můžete prostřednictvím registračního formuláře zde.

Cílem všech seminářů je potencionálním žadatelům představit možnosti financování projektů z Evropských strukturálních a investičních fondů v programovém období 2014-2020, zejména pak z IROP. Seminář bude konkrétně zaměřen na následující témata:

• Představení činnosti Centra pro regionální rozvoj a sítě Eurocenter
  • Představení nového programového období a operačních programů
  • Představení  IROP a jeho dotačních možností
  • Představení výzvy č. 38 a č. 39
  • Informace o monitorovacím systému MS2014+

Pozvánku a program semináře, prosím, nalezněte v příloze. Další informace k této výzvě č. 38, včetně textu výzvy a specifických pravidel naleznete zde, k výzvě č. 39 pak zde.

V souvislosti s registrací na jednotlivé semináře prostřednictvím registračních formulářů si Vás dovoluji informovat, že po vyplnění požadovaných údajů formuláře a jeho odeslání se Vám objeví sdělení, že registrace proběhla úspěšně a potvrzení registrace prostřednictvím e-mailu tedy už neproběhne. E-mailové potvrzení s dodatečnými organizačními informacemi tedy prosím očekávejte nejpozději den před konáním semináře.

V případě jakýchkoli dotazů či problémů s registrací na seminář se na mne, prosím, neváhejte obrátit na adrese: rohanova.marketa@vlada.cz

Mnohokrát děkuji a těším se na viděnou na semináři.

S přáním hezkého dne

Markéta Rohanová

Bc. Markéta Rohanová

Vedoucí Eurocentra Ústí nad Labem | Regionální koordinátorka informačních aktivit o EU