Přihlášení
MENU

« zpět

Informace o rozdělení agendy dotačních pracovníků

Informace o rozdělení agendy dotačních pracovníků

 

Informace o rozdělení agendy dotačních pracovníků

 

 

Vážení poskytovatelé sociálních služeb,

upozorňujeme Vás na skutečnost, že s okamžitou platností došlo k rozdělení agendy mezi dotační pracovníky oddělení plánování a rozvoje služeb odboru sociálních věcí Krajského úřadu Ústeckého kraje. To znamená, že jednotliví poskytovatelé sociálních služeb mají určenou konkrétní kontaktní osobu, na kterou budou směřovat své dotazy, připomínky atd.

 

Rozdělení poskytovatelů sociálních služeb mezi dotační pracovníky je uvedeno v dokumentu s názvem „Rozdělení agendy dotačních pracovníků dle poskytovatelů sociálních služeb v Ústeckém kraji“ zveřejněném na webu Ústeckého kraje v sekci „Sociální péče“ – „Plánování a sít služeb“ (odkaz. http://www.kr-ustecky.cz/planovani-a-sit-socialnich-sluzeb/ds-99755/p1=204835) a dále také v záložce „Dotační programy kraje“ (odkaz http://www.kr-ustecky.cz/dotacni-program-quot-podpora-vybranych-socialnich-sluzeb-v-usteckem-kraji-2016-quot/d-1699381/p1=204835)

 

Poskytovatelé sociálních služeb vyznačení níže uvedenou barvou spadají:

  • žlutě pod Ing. Petru Kováčovou, tel.: 475 657 946; kovacova.p@kr-ustecky.cz
  • červeně pod Bc. Janu Čermákovou, tel.: 475 657 283; cermakova.j@kr-ustecky.cz
  • modře pod Ing. Bohuslavu Varadinovou, tel.: 475 657 350; varadinova.b@kr-ustecky.cz

 

Poskytovatelé, kteří jsou označeni zeleně, jsou dočasně rozděleni mezi výše uvedené pracovnice, viz zveřejněný dokument.

 

Žádáme Vás tedy o dodržování kontaktní osoby, která je uvedená před názvem daného poskytovatele.

 

Za respektování rozdělení děkujeme.

 

S pozdravem

 

 

Ing. Petra Lafková

vedoucí odboru

 

 

 

 

Mapa stránekVytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku Sociální služby ÚK » Array Informace o rozdělení agendy dotačních pracovníků | Sociální služby ÚK