Pozvánka: Rodiče na trhu práce aneb Podpora rodiny jako konkur. výhoda

Síť pro rodinu, z.s. Vás zve na regionální setkání se zaměstnavateli na téma: "Rodiče na trhu práce aneb Podpora rodiny jako konkurenční výhoda".

Setkání se uskuteční v pondělí 5. října 2020 od 10:00 do 14:00 v Krajské hospodářské komoře Ústeckého kraje, Mírové náměstí 3097/37, Ústí nad Labem, zasedací místnost, 1. patro, číslo dveří 129. Host: Rut Kolínská, prezidentka Sítě pro rodinu, z.s.

Nutná registrace: paní Lenka Lenochová metodička a koordinátorka projektu, e-mail: lenka.lenochova@sitprorodinu.cz nebo telefon: +420 733 508 417

Více informací v obou přílohách

Mapa stránekVytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku Sociální služby ÚK » Array Pozvánka: Rodiče na trhu práce aneb Podpora rodiny jako konkur. výhoda | Sociální služby ÚK