Přihlášení
MENU

« zpět

Rozdělení agendy mezi dotační pracovníky

Rozdělení agendy mezi dotační pracovníky

Vážení poskytovatelé sociálních služeb,

 

upozorňujeme Vás na skutečnost, že s okamžitou platností došlo k rozdělení agendy mezi dotační pracovníky oddělení plánování a rozvoje služeb odboru sociálních věcí Krajského úřadu Ústeckého kraje. To znamená, že jednotliví poskytovatelé sociálních služeb mají určenou konkrétní kontaktní osobu, na kterou budou směřovat své dotazy, připomínky atd. v ekonomických záležitostech (výpočet vyrovnávací platby a dotace, Pověření, dotační program Podpora sociálních služeb v Ústeckém kraji 2016).  

 

Rozdělení poskytovatelů sociálních služeb mezi dotační pracovníky je uvedeno v dokumentu s názvem „Aktualizované rozdělení agendy dotačních pracovníků dle poskytovatelů sociálních služeb v Ústeckém kraji“ zveřejněném na webu Ústeckého kraje v sekci „Sociální péče“ – „Plánování a sít služeb“ (a dále také v záložce „Dotační programy kraje“ – „Dotační program Podpora sociálních služeb v Ústeckém kraji 2016“.

 

Poskytovatelé sociálních služeb vyznačení

 

 

 

Poskytovatelé, kteří jsou označeni zeleně, jsou dočasně rozděleni mezi výše uvedené pracovnice, viz zveřejněný dokument.

 

Žádáme Vás tedy o dodržování kontaktní osoby, která je uvedená před názvem daného poskytovatele.

 

 

Děkuji a jsem s pozdravemIng. Petra Kováčová

Odbor sociálních věcí

samostatný referent


Krajský úřad Ústeckého kraje

Velká Hradební 3118/48

400 02 Ústí nad Labem

Tel.:  +420 475 657 946

e-mail: stekla.p@kr-ustecky.cz

www.kr-ustecky.cz 

 

Mapa stránekVytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku Sociální služby ÚK » Array Rozdělení agendy mezi dotační pracovníky | Sociální služby ÚK