Přihlášení
MENU

« zpět

Vyhlášení 1. ročníku ankety "Pracovník roku v sociálních službách v Ústeckém kraji"

Vyhlášení 1. ročníku ankety "Pracovník roku v sociálních službách v Ústeckém kraji"

Vážení,

dovolte mi vás informovat, že Ústecký kraj vyhlásil 1. ročník ankety „Pracovník roku v sociálních službách v Ústeckém kraji“ – viz odkaz na vyhlášení ankety kde naleznete veškeré potřebné informace k anketě.

http://www.kr-ustecky.cz/vyhlasujeme-prvni-rocnik-ankety-pracovnik-roku-v-socialnich-sluzbach-v-usteckem-kraji/d-1709275/p1=204698

Práce v sociálních službách je velice náročná a nedoceněná a  z tohoto důvodu jsme navrhli  vyhlášení ankety, která by zvýšila společenskou prestiž a morální uznání této velmi fyzicky a psychicky náročné profese pracovníků v sociálních službách.

Do ankety mohou být nominováni pracovníci v sociálních službách na území Ústeckého kraje, kteří působí v soc. službách minimálně 1 rok. Návrhy na nominace mohou podávat poskytovatelé a uživatelé sociálních služeb, veřejnost, představitelé samospráv a další instituce a organizace na území Ústeckého kraje.

Termín pro podávání jednotlivých nominací je stanoven do 30.6.2017.

 

 

Mapa stránekVytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku Sociální služby ÚK » Array Vyhlášení 1. ročníku ankety "Pracovník roku v sociálních službách v Ústeckém kraji" | Sociální služby ÚK