Přihlášení
MENU

« zpět

Vytvoření online mapy dostupných služeb rané péče

Vytvoření online mapy dostupných služeb rané péče

Vážení,

 

Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) v rámci svého programu Včasná pomoc dětem  vytvořila online mapu dostupných služeb rané péče, jedná se o podpůrnou webovou stránku pro rodiny, které hledají pomoc. Součástí je návodné Desatero pro rodiče, které jim zodpoví otázky související s postižením dítěte, v mapě pak mohou rodiče vyhledat nejbližšího poskytovatele rané péče dle druhu postižení u dítěte.

 

Našim záměrem je dosáhnout na co největší počet lidí, kteří mohou tyto služby potřebovat. Proto Vás laskavě prosíme o spolupráci s šířením informací o existenci mapy a sdílení odkazu.

 

Mapa se je dostupná na https://ranapece.vcasnapomocdetem.cz/. Pokud by to bylo možné, prosíme Vás o sdílení této stránky na vašich webových stránkách, facebooku, v rámci newsletteru či jinými vhodnými komunikačními kanály, které používáte.

 

Více informací o programu naleznete zde:

https://www.nros.cz/podporujeme/vcasna-pomoc-detem-2/

 

V případě nějakých nejasností nebo doplňujících otázek se může obracet na manažerku programu Alenu Šváchovou, 227 271 266, alena.svachova@nros.cz

 

Mnohokrát děkujme za Vaši pomoc a přeji pěkný den 

 

 

Lenka Klopcová

Koordinátorka programu Včasná pomoc dětem/Coordinator of Early Intervention for Children program

 

NROS  Na Václavce 1135/9, 150 00 Praha 5 | tel.: +420 227 217 262

e-mail: lenka.klopcova@nros.cz | web: www.nros.cz

 

Program podpořený z prostředků The VELUX Foundations


 

 

Mapa stránekVytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku Sociální služby ÚK » Array Vytvoření online mapy dostupných služeb rané péče | Sociální služby ÚK