Přihlášení
MENU

« zpět

Výzva k podávání žádostí do Základní a Rozvojové sítě

Výzva k podávání žádostí do Základní a Rozvojové sítě

Vážení poskytovatelé.


Na webové stránce Ústeckého kraje https://www.kr-ustecky.cz/vyzva-k-podavani-zadosti-do-zakladni-a-rozvojove-site-socialnich-sluzeb-usteckeho-kraje/d-1758391/p1=204835 byla dnes 26. 7. 2021 zveřejněna Výzva k podávání žádostí do Základní a Rozvojové sítě sociálních služeb Ústeckého kraje spolu s příslušnými formuláři. Ve Výzvě naleznete bližší informace ke způsobu podávání žádostí, náležitostech jako je povinná příloha, způsobu hodnocení žádostí, apod.


Upozorňujeme, že nadále platí, že je přistoupeno k zastavení rozšiřování Základní sítě sociálních služeb Ústeckého kraje. tzn., že až do odvolání nebude docházet k zařazování nových sociálních služeb do Základní sítě, navyšování individuálních kapacit, skupinových kapacit, počtu lůžek a navyšování úvazků pracovníků v přímé péči. Toto opatření se netýká Rozvojové sítě sociálních služeb. Výjimky z tohoto opatření jsou uvedeny v Metodice zajištění sítě sociálních služeb Ústeckého kraje.


Děkujeme za pochopení.


S pozdravemUK15let_logo_vodorovne_MODRE_RGB_new


Mgr. Milena Matoušková

Odbor sociálních věcí

samostatný referent


Krajský úřad Ústeckého kraje

Velká Hradební 3118/48

400 02 Ústí nad Labem

Tel.:  +420 475 657 908

e-mail: matouskova.m@kr-ustecky.cz

www.kr-ustecky.cz 

 

Mapa stránekVytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku Sociální služby ÚK » Array Výzva k podávání žádostí do Základní a Rozvojové sítě | Sociální služby ÚK