Přihlášení
Úvod Sociální služby Služby pro rodiny Protidrogová prevence Odkazy Druhy služeb Aktuality

Všem přeji hezký den,

po projednání s kolegyněmi – registrátorkami sociálních služeb sděluji, že poskytovatelé sociálně-aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi mohou pracovat i s rodinami, jejichž děti jsou aktuálně umístěny v péči ústavních zařízení (DD, ZDVOP atd.).

 

Je možné doplnit do popisu realizace informaci např. ve znění: Služba bude poskytována i v rodinách, kde došlo k umístění dětí do zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc či do ústavního zařízení, cílem služby bude sanace a stabilizace rodinných poměrů pro připravovaný návrat dětí zpět do péče rodičů.

V případě, že by konkrétní poskytovatel potřeboval záležitost ještě zkonzultovat, nechť se obrátí na „svou“ registrátorku (Bc. Romana Bakulová – bakulova.r@kr-ustecky.cz; Mgr. Yvona Procházková – prochazkova.y@kr-ustecky.cz; Mgr. Jitka Urbanová – urbanova.j@kr-ustecky.cz).

 

Ing. Karel Giampaoli

Odbor sociálních věcí

Vedoucí oddělení sociální práce


Krajský úřad Ústeckého kraje

Velká Hradební 3118/48

400 02 Ústí nad Labem

Tel.:  +420 475 657 477

e-mail: giampaoli.k@kr-ustecky.cz

www.kr-ustecky.cz


Mapa stránekVytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku Sociální služby ÚK » Aktuality » Informace pro poskytovatele "SAS pro rodiny s dětmi" | Sociální služby ÚK

© 2020 Insion

Cíle projektu  Ke stažení  Přihlášení pro poskytovatele | Poptávka po službě | Export katalogu | Kontakt na provozovatele

 

 

Logolink ESF a OPLZ

 

Portál je v souladu s pravidly pro tvorbu přístupných webových stránek
dle vyhlášky č. 64/2008 Sb. a je HTML5 validní.