Přihlášení
Úvod Sociální služby Služby pro rodiny Protidrogová prevence Odkazy Druhy služeb Aktuality

Schválení aktualizace Metodiky

Vážení poskytovatelé,


chtěla bych Vás informovat, že dne 28. 1. 2019 schválilo Zastupitelstvo Ústeckého kraje aktualizaci Metodiky zajištění sítě sociálních služeb Ústeckého kraje spolu s aktualizovanými formuláři pro žádosti. Dokumenty naleznete na webových stránkách kraje:

(https://www.kr-ustecky.cz/aktualizovana-metodika-zajisteni-site-socialnich-sluzeb-usteckeho-kraje-od-1-1-2019/d-1731710/p1=204835).


Nejpodstatnější změnou v Metodice je opatření, že až do odvolání dochází k zastavení rozšiřování Základní sítě sociálních služeb, tzn., že až do odvolání nebude docházet k zařazování nových sociálních služeb do Základní sítě, navyšování individuálních kapacit, skupinových kapacit, počtu lůžek a navyšování úvazků pracovníků v přímé péči. Toto opatření se netýká Rozvojové sítě sociálních služeb, v březnu a srpnu bude možné podávat žádosti o zařazení služby do RS.


V případě nejasností se na mne neváhejte obrátit.


S přáním hezkého dne


Mgr. Milena Sihelníková

Odbor sociálních věcí
samostatný referent oddělení plánování a rozvoje služeb 

Krajský úřad Ústeckého kraje

Velká Hradební 3118/48

400 02 Ústí nad Labem

Tel.:  +420 475 657 908

e-mail: sihelnikova.m@kr-ustecky.cz

www.kr-ustecky.cz

Mapa stránekVytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku Sociální služby ÚK » Aktuality » Schválení aktualizace Metodiky | Sociální služby ÚK

© 2019 Insion

Cíle projektu  Ke stažení  Přihlášení pro poskytovatele | Poptávka po službě | Export katalogu | Kontakt na provozovatele

 

 

Logolink ESF a OPLZ

 

Portál je v souladu s pravidly pro tvorbu přístupných webových stránek
dle vyhlášky č. 64/2008 Sb. a je HTML5 validní.