Centrum denních služeb Bezručova

Pá:07:00-21:00, dle individuálních potřeb uživatelů
So:07:00-21:00, dle individuálních potřeb uživatelů
Ne:07:00-21:00, dle individuálních potřeb uživatelů

V Centru denních služeb Bezručova jsou soustředěny pečovatelské služby pro seniory, osoby se zdravotním postižením, osoby s chronickým onemocněním a rodiny s dítětem/dětmi, vždy se však musí jednat o osoby se sníženou soběstačností, bez omezení věku.

Okamžitá kapacita při práci s jednotlivcem - 11.

Pečovatelská služba

Jedná se o terénní službu osobám se sníženou soběstačností z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního postižení, jejichž situace vyžaduje pomoc jiné fyzické osoby. Poskytuje se ve vymezeném čase dle potřeb uživatelů na území města Chomutova, včetně Domu s pečovatelskou službou Merkur.

Dům s pečovatelskou službou Merkur

Tento objekt má kapacitu 156 bytů o velikosti 1+1 nebo garsoniéra, z toho je 26 bezbariérových bytů pro občany se zdravotním postižením. Žádosti o přidělení bytu se podávají na Odboru sociálních věcí Magistrátu města Chomutova.

Centrální stravovací provoz

Připravuje cca 400 obědů denně pro definované uživatele služeb, tj. rozvozem stravy nebo přímým výdejem. V rámci nabídky je možné si vybrat také dietní stravu. Součástí stravovacího provozu je jídelna o kapacitě 56 míst pro docházející strávníky.

Prádelenský provoz

Zajišťuje praní, žehlení a případné drobné opravy veškerého osobního prádla výhradně pro uživatele pečovatelské služby.

Zájemci získají informace o poskytovaných sociálních službách a způsobu přijetí telefonicky, na webových stránkách (www.soschomutov.cz) nebo při osobní návštěvě v kancelářích umístěných v DPS Merkur, Bezručova 4512, Chomutov.

Mapa stránekVytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku Sociální služby ÚK » Centrum denních služeb Bezručova | Sociální služby ÚK