Přihlášení
MENU

domov se zvláštním režimem

« zpět
Základní info
Název zařízení:domov se zvláštním režimem
Adresa:Lidická 241, 407 21 Česká Kamenice
Působnost v okr.: Děčín » Česká Kamenice
Poskytuje od:01.01.2009

Telefon: 412582602
Email:
WWW: www.charita-ceska-kamenice.cz

Druh službyDomovy se zvláštním režimem

PoskytovatelCharita Česká Kamenice, IČ: 70818134

Formy poskytovaných služeb
Kapacita (maximální počet uživatelů sociální služby, které ji mohou využívat v jednom okamžiku)
Pro koho je služba poskytována
Věkové skupiny

Poslání

Poskytování sociálních služeb na základě pochopení rozdílnosti jednotlivých cílových skupin, bez ohledu na pohlaví, rodinné uspořádání, národnost, politické a náboženské přesvědčení, sexuální orientaci, sociální a ekonomickou situaci, ukotvené na křesťanských hodnotách, v prostředí, které pomáhá znovuobjevit vlastní důstojnost člověka, nalézt smysl a naplnění života.
Poskytovat sociální službu na základě režimových opatření, práce s komunitními prvky, zapojení do vlastní sebeobsluhy v prostředí důvěry a pochopení.

Cílová skupina

Muži a ženy nad 55 let věku ohrožení závislostí nebo závislých na alkoholových drogách, trpících chronickou duševní nemocí s výjimkou Alzheimerovy demence, s nízkým příjmem.

Činnosti

aktivizační činnosti, pomoc při osobní hygieně nebo poskytnutí podmínek pro osobní hygienu, pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí, pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, poskytnutí stravy, poskytnutí ubytování, sociálně terapeutické činnosti, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím


Služba se poskytuje nepřeržitě.


Galerie a dokumenty ke stažení
Logo

Další poskytované služby:Sociální služba


GPS poloha a mapa
Loading ...
50.800147,14.411983
na mapě »
Naplánovat cestu z místa:

Mapa stránekVytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku Sociální služby ÚK » domov se zvláštním režimem | Sociální služby ÚK