Přihlášení
MENU

Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace

« zpět
Základní info
Název zařízení:Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace
Adresa:Mládežnická 1753, Jirkov, 431 11 Jirkov 1
Působnost v okr.: Chomutov » Jirkov
Poskytuje od:01.01.2007

Telefon: 474684432
Email:
WWW: www.meussj.cz

Druh službyDomovy pro seniory

PoskytovatelMěstský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace, IČ: 46787682

Formy poskytovaných služeb
Kapacita (maximální počet uživatelů sociální služby, které ji mohou využívat v jednom okamžiku)
Pro koho je služba poskytována
Věkové skupiny

Domov pro seniory Mládežnická

Domov pro seniory je určen osobám ve věku od 65-ti let, kteří mají sníženou soběstačnost a to z důvodu věku. Je určen osobám, jejichž situace vyžaduje celodenní pomoc a podporu jiné fyzické osoby, a které již nemohou déle žít ve svém původním prostředí.

Posláním sociální služby Domova pro seniory poskytované v objektu Mládežnická je zajistit důstojné podmínky a prostředí pro život klientů, kteří se rozhodli čerpat pobytovou službu. Umožnit klientům čerpat individuální pomoc a podporu v souladu s jejich potřebami, zdravotním stavem a sociální situací. Při poskytování služby zachovávat důstojnost klientů a snažit se vytvářet životní podmínky srovnatelné s životem jejich vrstevníků, kteří žijí v přirozeném sociálním prostředí.

V rámci sociální služby poskytujeme celoroční ubytování, stravování a komplexní individuální péči. Klademe důraz na komplexní situaci klienta, která odráží a zohledňuje všechny složky jeho osobnosti, jeho potřeby a přání. Základem našich služeb je individuální plánování.

Ubytování nabízíme v jedno nebo dvoulůžkových bezbariérových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Zajišťujeme 24 hodinovou 7 denní ošetřovatelskou péči prostřednictvím týmu registrovaných zdravotních sester a kvalifikovaných sociálních pracovníků a pracovníků v sociálních službách.  Pravidelně dochází do zařízení praktický lékař a min. 1x měsíčně odborní lékaři (kožní a psychiatr). 

Stravování je zajištěno 6x denně. Na skladbu stravy dohlíží nutriční terapeut, lze individuálně upravit. Nabízíme bohatý výběr  volnočasových a doplňkových aktivit, aby klienti mohli trávit svůj volný čas aktivně. Domov pro seniory je otevřené zařízení. Klient ho může kdykoliv opustit na jakoukoliv dobu. Návštěvní hodiny jsou doporučené v čase od 9 do 19 hodin, avšak po domluvě je možné klienty navštívit kdykoliv.


Bližší informace na www.meussj.cz

Najdete nás také na FB  (https://www.facebook.com/meussj)


Galerie a dokumenty ke stažení
Logo

Další poskytované služby:Sociální služba


GPS poloha a mapa
Loading ...
50.50074,13.429887
na mapě »
Naplánovat cestu z místa:

Mapa stránekVytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku Sociální služby ÚK » Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace | Sociální služby ÚK