Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace

Název zařízení:Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace
Adresa:Mládežnická 1753, Jirkov, 431 11 Jirkov 1
Poskytuje od:01.01.2007

Druh službyDomovy pro seniory

» počet lůžek: 94

Domov pro seniory Mládežnická

Domov pro seniory je určen převážně osobám ve věku od 65-ti let, kteří mají sníženou soběstačnost a to z důvodu věku. Je určen osobám, jejichž situace vyžaduje celodenní pomoc a podporu jiné fyzické osoby, a které již nemohou déle žít ve svém původním prostředí.

Posláním sociální služby Domova pro seniory poskytované v objektu Mládežnická je zajistit důstojné podmínky a prostředí pro život klientů, kteří se rozhodli čerpat pobytovou službu. Umožnit klientům čerpat individuální pomoc a podporu v souladu s jejich potřebami, zdravotním stavem a sociální situací. Při poskytování služby zachovávat důstojnost klientů a snažit se vytvářet životní podmínky srovnatelné s životem jejich vrstevníků, kteří žijí v přirozeném sociálním prostředí.

Poskytujeme celoroční ubytování, stravování a komplexní individuální péči. Klademe důraz na komplexní situaci klienta, která odráží a zohledňuje všechny složky jeho osobnosti, jeho potřeby a přání. Základem našich služeb je individuální plánování.

Ubytování nabízíme v jedno nebo dvoulůžkových bezbariérových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Zajišťujeme 24 hodinovou 7 denní ošetřovatelskou péči prostřednictvím týmu registrovaných zdravotních sester a kvalifikovaných sociálních pracovníků a pracovníků v sociálních službách.  2x týdně dochází do zařízení praktický lékař a 1x měsíčně odborní lékaři (kožní a psychiatr).

Stravování je zajištěno 6x denně. Na skladbu stravy dohlíží nutriční terapeut, lze individuálně upravit. Nabízíme bohatý výběr  volnočasových a doplňkových aktivit, aby klienti mohli trávit svůj volný čas aktivně. Domov pro seniory je otevřené zařízení. Klient ho může kdykoliv opustit na jakoukoliv dobu. Návštěvní hodiny jsou doporučené v čase od 9 do 19 hodin, avšak po domluvě je možné klienty navštívit kdykoliv.

Bližší informace na www.meussj.cz

Mapa stránekVytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku Sociální služby ÚK » Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace | Sociální služby ÚK