Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace

Název zařízení:Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace
Adresa:Mládežnická 1753, Jirkov, 431 11 Jirkov 1
Poskytuje od:01.01.2007

Druh službyPečovatelská služba

PoskytovatelMěstský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace, IČ: 46787682

• Osoby s mentálním postižením
  • Osoby se zdravotním postižením
  • Rodiny s dítětem/dětmi
  • Osoby s chronickým onemocněním

• do 1 roku | děti kojeneckého věku
  • 1-7 let | děti předškolního věku

Pečovatelská služba je určena osobám bez omezení věku, které mají sníženou soběstačnost a to převážně z důvodu zdravotního postižení, chronického onemocnění a mentálního postižení, rodinám s dětmi a seniorům.

Cílem Pečovatelské služby je umožnit formou individuální podpory zajistit běžný způsob života a zůstat co nejdéle v domácím prostředí doma. Vytvářet prostředí jistoty, bezpečí a zajistit všem uživatelům důstojné zacházení.

Posláním Pečovatelské služby poskytované Městským ústavem sociálních služeb Jirkov je umožnit příjemcům služby zachování běžného způsobu života v jejich původním prostředí. Toto poslání je realizováno prostřednictvím individuálního plánování podpory příjemce služby v oblastech, v nichž jsou jeho schopnosti sníženy a jejichž situace vyžaduje pomoc jiné fyzické osoby.

Služba je poskytována v domácnostech na území města Jirkova a přilehlých obcí Otvice, Zaječice, Vrskmaň, Drmaly, Pesvice, Vysoká Pec, Březenec a Strupčice.

Více na www.meussj.cz a také na www.facebook.com/meussj

Mapa stránekVytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku Sociální služby ÚK » Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace | Sociální služby ÚK