Přihlášení
MENU

Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace

« zpět
Základní info
Název zařízení:Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace
Adresa:U Dubu 1562, 431 11 Jirkov
Působnost v okr.: Chomutov
Poskytuje od:01.01.2013

Telefon: 474684432
Email:
WWW: www.meussj.cz

Druh službyDomovy se zvláštním režimem

PoskytovatelMěstský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace, IČ: 46787682

Formy poskytovaných služeb
Kapacita (maximální počet uživatelů sociální služby, které ji mohou využívat v jednom okamžiku)
Pro koho je služba poskytována
Věkové skupiny

Domov se zvláštním režimem U Dubu

 

Cílovou skupinu klientů pobytové služby Domova se zvláštním režimem tvoří osoby od 50 let se sníženou soběstačností způsobenou Alzheimerovou nemocí nebo jiným typem demence. Jedná se o osoby, které v důsledku onemocnění některým z typů demence nejsou schopny domyslet důsledky svého chování, vyhodnotit rizika ohrožující je nebo jejich okolí a jejichž zdravotní stav vyžaduje nepřetržitou péči jiné fyzické osoby.

Posláním sociální služby Domova se zvláštním režimem je umožnit osobám s Alzheimerovou nemocí nebo jiným typem demence prožít důstojný život. Poskytnout jim péči s důrazem na individuální přístup zaměřený na jejich specifické potřeby. Umožnit těmto osobám uspokojovat potřeby v prostředí, kde jsou minimalizovány rizika ohrožující je nebo jejich okolí. Vytvářet pro ně prostředí a podmínky, které jsou bezpečné, srozumitelné a odpovídají jejich specifickým potřebám. Služba je poskytována s cílem umožnit klientům realizovat jejich specifické potřeby, poskytnout jim přiměřenou ochranu a současně zajistit pomoc a podporu v souladu s jejich stupněm závislosti.

Poskytujeme celoroční ubytování, stravování a komplexní individuální péči. Bydlení nabízíme v chráněném i volném režimu.

Výhodou našeho zařízení je, že umožňuje bydlení, stravování, zprostředkování lékařské péče, rehabilitaci, sociální služby, individuální péči a aktivní využití volného času pro jednotlivce i partnerské dvojice.

 

Více na www.meussj.cz

Najdete nás také na FB  (https://www.facebook.com/meussj)
Galerie a dokumenty ke stažení
Logo

Další poskytované služby:Sociální služba


GPS poloha a mapa
Loading ...
50.503083,13.447888
na mapě »
Naplánovat cestu z místa:

Mapa stránekVytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku Sociální služby ÚK » Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace | Sociální služby ÚK