Přihlášení
MENU

RC Domeček u Rondelu

« zpět
Základní info
Název zařízení:RC Domeček u Rondelu
Adresa:Na Valech 815/1A, 400 01 Bukov, Ústí nad Labem
Působnost v okr.: Děčín, Litoměřice, Teplice, Ústí n. L.
Poskytuje od:19.09.2014

Telefon: 733696300
Email:
WWW: www.domecekurondelu.cz
PoskytovatelRodinné centrum Pohádková chaloupka, z. s., IČ: 03046958

Věkové skupiny
Služby pro rodiny

 

Otevírací doba:

Po:09:00-19:00
Út:09:00-19:00
St:09:00-19:00
Čt:09:00-19:00
Pá:09:00-19:00
So:09:30-19:00
Ne:09:30-19:00

 

Další upřesnění:

 

Maminky, tatínkové, babičky, dědečkové a i vy ostatní! 


Přijďte k nám do herny a užijte si čas s Vašimi dětmi, vnoučaty, kamarády. V naší kavárně si můžete dát něco dobrého a jen tak pozorovat šrumec okolo. Nebo si u nás nechejte děti pohlídat a běžte si v klidu něco zařídit, zacvičit nebo cokoliv jiného – máte volno, je to na Vás. Nebo v průběhu hlídání můžete využít také našeho kancelářského zázemí pro práci, studium či jen klidné surfování na internetu (coworking, vysokorychlostní wifi zdarma k dispozici). A pokud máte chuť něco oslavit, máme pro vás party místnost a oslavu vám rádi přichystáme.

 

​Originální rodinné centrum – Domeček u Rondelu

Domeček u Rondelu je originální rodinné centrum, které nabízí široké spektrum zábavy nejen pro děti, ale i pro celou rodinu.

Kromě obrovské herny, která je největší dětskou hernou v Ústí nad Labem, zde děti naleznou bohatý doprovodný program přinášející stále něco nového (Mikulášská nadílka, dětské dny, výukové programy). Dále jsou zde připraveny specializované služby pro rodiče jako (např. různé cvičební programy, dětská burza, apod.).
 

Pro malé děti od 1 roku máme připraven koutek pro batolata, se spoustou hraček, jako jsou: hopsadla, odrážedla, prolézačky s dětskou klouzačkou, bazén s balónky, různá autíčka, dětskou kuchyňku, kočárky, obří pěnové skládačky a mnoho dalšího – prostě takový malý holčičí i klučičí ráj hraček, ve kterém se vyřádí každé batole.

 

Větší děti (cca. od 5 do věku 10-ti let) pak čeká skvělé vyžití v podobě velké interiérové herní prolézačky, dvou barevných dřevěných domečků, trampolína, různé druhy vozítek, edukativní nástěnné hry, spousty hraček a mnoho dalšího.

Kromě toho mohou rodiče využít nabídku několika kroužků (výuky angličtiny, Montessori, kreativní tvoření, apod.) nebo zajištěné hlídání.


Domeček mohou navštěvovat také těhotné matky, pro které jsou připraveny specializované kurzy a cvičení.

Centrum dále nabízí cvičení a masáže pro miminka, která zde mají rovněž svůj koutek s hračkami včetně veškerého potřebného hygienického zázemí a vybavení.

Rodiče/prarodiče se při dozorování svých ratolestí mohou občerstvit v kavárně, která je součástí herny a jejíž nabídka zahrnuje mj. různé druhy kávy Corsini, další teplé nápoje, panini, párek v rohlíku, toasty či tortilu, pizzu, dětské meníčko, aj. K dispozici zde pro návštěvníky máme WiFi internet zdarma.

 

V Domečku u Rondelu můžete uspořádat dětskou narozeninovou oslavu či jakékoliv jiné setkání i s větším počtem dětí.

Doprovodný program Vám rádi nabídneme. Připravenu máme nabídku také pro menší kolektivy dětí z dětských školek, či prvního stupně základních škol.

Nápad na založení herny vzešel z jednoduché potřeby mít v Ústí rodinné centrum pro děti a jejich rodiče.

 

Rodinné centrum Domeček u Rondelu najdete v ulici Na Valech 815/1a (po levé straně, když jdete z Rondelu směrem k nemocnici) a je otevřeno ve všední dny od 9:00 (o víkendech od 9:30) do 19 hodin. Dopolední vstupné (9-13) činí 70 Kč,
odpolední vstupné (13.00-19.00 hod) činí 90 Kč, sourozenci dostávají slevy.

Více informací najdete na našem webu a Facebooku:

www.domecekurondelu.cz
www.facebook.com/domecekurondelu

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

 


Galerie a dokumenty ke stažení
Logo
GPS poloha a mapa
Loading ...
50.681435,14.010606
na mapě »
Naplánovat cestu z místa:

Mapa stránekVytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku Sociální služby ÚK » RC Domeček u Rondelu | Sociální služby ÚK