Sociální služby města Lovosice, p.o. - Pečovatelská služba

Email: ,
WWW: www.ssmlovo.cz

Druh službyPečovatelská služba

PoskytovatelSociální služby města Lovosice, příspěvková organizace, IČ: 08183571

Otevírací doba:

Po:07:00 do 21:00
Út:07:00 do 21:00
St:07:00 do 21:00
Čt:07:00 do 21:00
Pá:07:00 do 21:00
So:07:00 do 21:00
Ne:07:00 do 21:00

Sociální služby města Lovosice, příspěvková organizace se sídlem 28. října 475/7, je zřízena od 1.7.2019 městem Lovosice a slouží hlavně občanům města Lovosice.

Pečovatelská služba byla již poskytovaná v rámci struktur města Lovosice od 1.1.2007.

Hlavním posláním a účelem organizace je poskytovat kvalitní podporu a pomoc občanům s lidským a individuálním přístupem, kteří se ocitli vzhledem ke svému věku, zdravotnímu stavu či chronickému onemocnění v situaci, kdy jsou částečně nebo úplně odkázáni na pomoc jiných.

Prioritou našich poskytovaných služeb je individuální přístup k uživateli, respektování jeho lidských a občanských práv a oprávněných zájmů. Vše v souladu standardů kvality sociálních služeb.

Poskytujeme terénní pečovatelskou službu na území města Lovosice a ve všch obcích v ramci ORP Lovosice: Třebenice. Libochovice, Chodovlice, Chotiměř, Chotěšov, Čížkovice, Černiv, Dlažkovice, Dubany, Evaň (Horká), Keblice, Klapý, Košťálov, Kocourov, Křesín (Levousy), Lhotka nad Labem, Lipá, Lhota, Lkáň, Lukavec, Malé Žernoseky, Medvědice, Mrsklesy, Podsedice, Poplze, Prackovice nad Labem (Litochovice n. L.), Radostice, Radovesice, Sedlec, Skalice, Slatina, Sutom, Siřejovice, Sulejovice, Třebívlice (Blešno, Dřemčice, Dřevce, Leská, Šepetely, Skalice, Staré), Teplá, Úpohlavy, Vchynice, Vlastislav, Vrbičany, Velemín (Bílinka, Bílý újezd, Boreč, Březno, Dobkovičky, Hrušovka, Kletečná, Milešov, Oparno, Režný Újezd), Děčany (Solany, Semeč, Lukohořany).

Poskytujeme péči rodinám, kde se narodily tři a více dětí současně.

Mapa stránekVytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku Sociální služby ÚK » Sociální služby města Lovosice, p.o. - Pečovatelská služba | Sociální služby ÚK