YMCA Ústí nad Labem

Název zařízení:YMCA Ústí nad Labem
Adresa:Vaníčkova 835/ 9, 400 01 Ústí nad Labem
Působnost v okr.: Ústí n. L. » Ústí n. L.
Poskytuje od:27.09.1998

Telefon: 475220831
WWW: www.usti.ymca.cz
PoskytovatelYMCA Ústí nad Labem, IČ: 26533839

Služby pro rodiny

Otevírací doba kanceláře:

Po:09:00-17:00
Út:09:00-17:00
St:09:00-17:00
Čt:09:00-17:00
Pá:09:00-17:00
So:-
Ne:-

Posláním YMCA je předávat mladým lidem (nejen věkem, ale i duchem) základní principy morálky, etiky a křesťanské lásky k bližnímu. Vést je v duchu demokracie a svobodně myslících občanů naší společnosti. V rovnováze všech tří stránek lidské osobnosti - těla, duše a ducha.
YMCA snaží realizovat preventivní programy a také realizuje mnoho zajímavých projektů různorodého charakteru bez rozdílu pohlaví, rasy, věku, sociálního či společenského postavení nebo politického a náboženského přesvědčení.

Od roku 1998 YMCA realizuje v regionu Ústí nad Labem vzdělávací, zájmové a výchovné projekty na dobrovolnické bázi s obecně prospěšným dopadem na rozvoj místního regionu. V oblasti prevence a péče o děti a mládež realizuje různorodé programy na území města. YMCA Je zapojena do činnosti koordinační skupiny za oblast dětí a mládeže a do pracovní skupiny nevládních neziskových organizací dětí a mládeže v Ústí nad Labem.

Ústecké sdružení YMCA provozuje Nízkoprahový klub Orion v Krásném Březně, dále Dětskou skupinu, pravidelné kluby a zájmové kroužky jako např. lukostřelbu, šerm, tanec, box či horolezectví. Organizuje koncerty, výstavy či realizuje projekty pro mladé. YMCA získala titul NNO uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží do roku 2020.

Neregistrovaná služba pro rodiny

Mapa stránekVytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku Sociální služby ÚK » YMCA Ústí nad Labem | Sociální služby ÚK