Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace

Název zařízení:Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace
Adresa:U Dubu 1562, Jirkov, 431 11 Jirkov 1
Poskytuje od:01.01.2007

Druh službyDomovy pro osoby se zdravotním postižením

• Osoby s chronickým onemocněním
  • Osoby se zdravotním postižením

Služba je poskytována nepřetržitě.

Pobytové zařízení sociálních služeb pro osoby, které jsou ze zdravotních důvodů odkázány na pomoc druhé osoby.

Věková struktura okruhu osob:

dospělí 40 - 64 let

mladší senioři 65 - 80 let

starší senioři nad 80 let

Dolní věková hranice se netýká stávajících uživatelů.

Poskytujeme celoroční ubytování, stravování a komplexní individuální péči (zdravotní, ošetřovatelskou, rehabilitační, aktivizační a jiné).

Domov poskytuje služby uživatelům tak, aby vždy byla zachována práva a lidská důstojnost. Snažíme se neprohlubovat závislost uživatelů na poskytované službě a vedeme je k zodpovědnému rozhodování o vlastní osobě. Základem našich služeb je individuální plánování. Pojmenováváme individuální potřeby každého konkrétního uživatele Domova a jeho potřebám přizpůsobujeme jeho individuální plán poskytovaných služeb.

Ubytování nabízíme v jedno, dvou a třílůžkových bezbariérových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Zajišťujeme 24 hodinovou 7 denní ošetřovatelskou péči prostřednictvím týmu registrovaných zdravotních sester a kvalifikovaných sociálních pracovníků a pracovníků v sociálních službách.  2x týdně dochází do zařízení praktický lékař a 1x měsíčně odborní lékaři (kožní a psychiatr).  Stravování je zajištěno 6x denně. Na skladbu stravy dohlíží nutriční terapeut, lze individuálně upravit.

Nabízíme bohatý výběr volnočasových a doplňkových aktivit, aby klienti mohli trávit svůj volný čas aktivně. Domov pro osoby se zdravotním postižením je otevřené zařízení. Klient ho může kdykoliv opustit na jakoukoliv dobu. Návštěvní hodiny jsou doporučené v čase od 9 do 19 hodin, avšak po domluvě je možné klienty navštívit kdykoliv.

více na www.meussj.cz

Mapa stránekVytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku Sociální služby ÚK » Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace | Sociální služby ÚK